Onex Gaming Desk, 1200 x 600 mm | GD1300Z Ver.2
- Код товара: 471649
- EAN: 9359943001652
- MPN: ONEX-GD1300Z-SE-V2
97.60€
Без налога: 80.66€
| Производитель | Onex |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 796.00 мм |
| Gross height (mm) | 145.00 мм |
| Gross width (mm) | 1294.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.15 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6 шт. |
| Gross weight | 22.50 кг |
| Net weight | 21.50 кг |
| Producer product name | GD1300Z Ver.2 |
| Producer product family | Gaming Desk, 1200 x 600 mm |
| Функции | Adjustable leveling feet for customized stability |