Onex Gaming Desk, 1200 x 600 mm | GD1300Z Ver.2
- Preces kods: 471649
- EAN: 9359943001652
- MPN: ONEX-GD1300Z-SE-V2
97.60€
Bez nodokļa: 80.66€
| Ražotājs | Onex |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 796.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 1294.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Net weight | 21.50 kg |
| Producer product name | GD1300Z Ver.2 |
| Producer product family | Gaming Desk, 1200 x 600 mm |
| Funkcijas | Adjustable leveling feet for customized stability |