Natec | Mouse | Crake 2 Pro | Wired | Black
- Код товара: 472078
- EAN: 5901969445879
- MPN: NMY-2272
17.13€
Без налога: 14.16€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 138.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 85.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Producer product name | Crake 2 Pro |
| Producer product family | Mouse |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Подсветка | 13 modes |
| Sensors | Optical |
| Тип устройства | Wired |
| DPI | 200-12800 |
| Цвет товара | Black |
| Ускорение (G) | 20 |
| Cable length | 150 см |