Natec | Mouse | Crake 2 Pro | Wired | Black
- Preces kods: 472078
- EAN: 5901969445879
- MPN: NMY-2272
17.13€
Bez nodokļa: 14.16€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 138.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 85.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Producer product name | Crake 2 Pro |
| Producer product family | Mouse |
| Number of buttons | 6 |
| Displeja fona gaisma | 13 modes |
| Sensors | Optical |
| Ierīces tips | Wired |
| DPI | 200-12800 |
| Produkta krāsa | Black |
| Acceleration (G) | 20 |
| Cable length | 150 cm |