Razer Adjustable Laptop Stand | Razer
- Код товара: 473634
- EAN: 8886419339182
- MPN: RC21-02330100-R3M1
60.67€
Без налога: 50.14€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 397 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.45 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1200 гр. |
| Palette Qty | 276 шт. |
| Gross weight | 1.6 кг |
| Net weight | 1.15 кг |