Razer Adjustable Laptop Stand | Razer
- Preces kods: 473634
- EAN: 8886419339182
- MPN: RC21-02330100-R3M1
60.67€
Bez nodokļa: 50.14€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 397 g |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1200 g |
| Palette Qty | 276 pcs |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Net weight | 1.15 kg |