Razer Wolverine V3 Tournament Edition (PC) | Razer
- Код товара: 473662
- EAN: 8887910082171
- MPN: RZ06-05550100-R3M1
89.67€
Без налога: 74.11€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 512.00 мм |
| Gross height (mm) | 232.00 мм |
| Gross width (mm) | 234.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 30 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150 гр. |
| Palette Qty | 62 шт. |
| Gross weight | 0.62 кг |
| Net weight | 0.44 кг |