Razer Wolverine V3 Tournament Edition (PC) | Razer
- Preces kods: 473662
- EAN: 8887910082171
- MPN: RZ06-05550100-R3M1
89.67€
Bez nodokļa: 74.11€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 512.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross width (mm) | 234.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Palette Qty | 62 pcs |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Net weight | 0.44 kg |