Razer BlackShark V3 for Xbox Gaming Headset, Over-Ear, Wireless | Razer
- Код товара: 473673
- EAN: 8887910061299
- MPN: RZ04-05410200-R3M1
162.21€
Без налога: 134.06€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 209 мм |
| Gross height (mm) | 237 мм |
| Gross width (mm) | 119 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 100 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.005894427 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| TI weight (kg) | 0.015 кг |
| Palette Qty | 293 шт. |
| Gross weight | 0.56 кг |
| Net weight | 0.26 кг |