Razer BlackShark V3 for Xbox Gaming Headset, Over-Ear, Wireless | Razer
- Preces kods: 473673
- EAN: 8887910061299
- MPN: RZ04-05410200-R3M1
162.21€
Bez nodokļa: 134.06€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 209 mm |
| Gross height (mm) | 237 mm |
| Gross width (mm) | 119 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.005894427 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| TI weight (kg) | 0.015 kg |
| Palette Qty | 293 pcs |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.26 kg |