Philips NeoPix 950 Smart | Full HD (1920x1080) | 1400 ANSI lumens | Wi-Fi
- Код товара: 473845
- EAN: 7640186962735
- MPN: NPX950/INT
520.45€
Без налога: 430.12€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 310.00 мм |
| Gross height (mm) | 293.00 мм |
| Gross width (mm) | 211.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 340.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.34 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 45 шт. |
| Gross weight | 5.64 кг |
| Net weight | 4.30 кг |
| Время работы | Up to 30000 ч |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 1400 лм |
| Producer product name | NeoPix 950 Smart |
| Контрастность | 1100:1 |
| Throw ratio | 1.2:1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product family | Home Projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Количество HDMI портов | 2 |