Philips NeoPix 950 Smart | Full HD (1920x1080) | 1400 ANSI lumens | Wi-Fi
- Preces kods: 473845
- EAN: 7640186962735
- MPN: NPX950/INT
520.45€
Bez nodokļa: 430.12€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 293.00 mm |
| Gross width (mm) | 211.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 340.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.34 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 45 pcs |
| Gross weight | 5.64 kg |
| Net weight | 4.30 kg |
| Darbības laiks | Up to 30000 h |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 1400 ANSI lūmeni |
| Producer product name | NeoPix 950 Smart |
| Kontrasta attiecība | 1100:1 |
| Pārraides attālums | 1.2:1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Producer product family | Home Projector |
| Attēla formāts | 16:9 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |