Philips NeoPix 244 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | Wi-Fi
- Код товара: 473847
- EAN: 7640186962971
- MPN: NPX244/INT
191.79€
Без налога: 158.50€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 172.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 414.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 390.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.29 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 81 шт. |
| Gross weight | 2.70 кг |
| Net weight | 1.41 кг |
| Время работы | Up to 30000 ч |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Яркость | 250 лм |
| Producer product name | NeoPix 244 |
| Контрастность | 3000:1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Producer product family | Home projector |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Количество HDMI портов | 1 |