Philips NeoPix 244 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | Wi-Fi
- Preces kods: 473847
- EAN: 7640186962971
- MPN: NPX244/INT
191.79€
Bez nodokļa: 158.50€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 172.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 414.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 390.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.29 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 81 pcs |
| Gross weight | 2.70 kg |
| Net weight | 1.41 kg |
| Darbības laiks | Up to 30000 h |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 250 ANSI lūmeni |
| Producer product name | NeoPix 244 |
| Kontrasta attiecība | 3000:1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Producer product family | Home projector |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |