Robens Tent | Starlight 1 Exp | 1 person(s) | Green
- Код товара: 477202
- EAN: 5709388144935
- MPN: 130403
165.20€
Без налога: 136.53€
| Производитель | Robens |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 390.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 98 шт. |
| Gross weight | 2.03 кг |
| Net weight | 2.00 кг |
| Цвет товара | Green |
| Количество спальных мест | 1 человек |
| Hydrostatic head | 5000 мм |
| Flysheet | HydroTex HD RS RECYCLED, 75D recycled polyester 190T, Ripstop |
| Inner tent | 68D polyester 190T, breathable polyester |
| Тип | Tunnel |
| Сезон | 3 |
| Producer product name | Starlight 1 Exp |
| Producer product family | Tent |
| Размер корпуса | 390 x 150 мм |