Robens Tent | Starlight 1 Exp | 1 person(s) | Green
- Preces kods: 477202
- EAN: 5709388144935
- MPN: 130403
165.20€
Bez nodokļa: 136.53€
| Ražotājs | Robens |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 98 pcs |
| Gross weight | 2.03 kg |
| Net weight | 2.00 kg |
| Produkta krāsa | Green |
| Guļvietu skaits | 1 persona(s) |
| Hydrostatic head | 5000 mm |
| Flysheet | HydroTex HD RS RECYCLED, 75D recycled polyester 190T, Ripstop |
| Inner tent | 68D polyester 190T, breathable polyester |
| Tips | Tunnel |
| Sezona | 3 |
| Producer product name | Starlight 1 Exp |
| Producer product family | Tent |
| Iepakojuma izmērs | 390 x 150 mm |