SALE OUT. Braun DAMAGED PACKAGING
- Код товара: 477523
- EAN: 2000001368480
- MPN: 4210201119500SO//
6.03€
Без налога: 4.98€
| Производитель | Braun |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 82.00 мм |
| Gross height (mm) | 161.00 мм |
| Gross width (mm) | 28.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 2337.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |