SALE OUT. Braun DAMAGED PACKAGING
- Preces kods: 477523
- EAN: 2000001368480
- MPN: 4210201119500SO//
6.03€
Bez nodokļa: 4.98€
| Ražotājs | Braun |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 82.00 mm |
| Gross height (mm) | 161.00 mm |
| Gross width (mm) | 28.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 2337.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |