Navitel | Bike Air Compressor | AIR12 MINI
- Код товара: 479321
- EAN: 8594181746250
- MPN: AIR12 MINI
43.86€
Без налога: 36.25€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 47.00 мм |
| Gross height (mm) | 137.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 37.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1491 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.14 кг |
| Другие особенности | Maximal inflating preasure up to 120 PSI/~8 bar; Inflation rate up to 12 l/min; Battery specifications: 2x350 mAh, 7.4 V; Working time of compressor with full battery charge up to 250 s |
| Producer product name | AIR12 MINI |
| Dimensions | 7 x 5.3 x 2.9 см |
| Цвет товара | Black |
| Producer product family | Bike Air Compressor |