Navitel | Bike Air Compressor | AIR12 MINI
- Preces kods: 479321
- EAN: 8594181746250
- MPN: AIR12 MINI
43.86€
Bez nodokļa: 36.25€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 47.00 mm |
| Gross height (mm) | 137.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1491 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Citas funkcijas | Maximal inflating preasure up to 120 PSI/~8 bar; Inflation rate up to 12 l/min; Battery specifications: 2x350 mAh, 7.4 V; Working time of compressor with full battery charge up to 250 s |
| Producer product name | AIR12 MINI |
| Izmēri | 7 x 5.3 x 2.9 cm |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Bike Air Compressor |