Reolink Camovue Lithium Battery Pack | BP-10
- Код товара: 480853
- EAN: 6976930227593
- MPN: BP-10
45.62€
Без налога: 37.70€
| Производитель | Reolink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 160 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 115 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 976.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 244.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.000736 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1000 шт. |
| Gross weight | 0.41 кг |
| Net weight | 0.35 кг |
| Producer product name | BP-10 |
| Producer product family | Camovue Lithium Battery Pack |