Reolink Camovue Lithium Battery Pack | BP-10
- Preces kods: 480853
- EAN: 6976930227593
- MPN: BP-10
45.62€
Bez nodokļa: 37.70€
| Ražotājs | Reolink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 976.00 g |
| Plastic (No PET) | 244.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.000736 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1000 pcs |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.35 kg |
| Producer product name | BP-10 |
| Producer product family | Camovue Lithium Battery Pack |