Razer Gaming Controller | Raiju V3 Pro for PS5 & PC | Black
- Код товара: 482038
- EAN: 8887910082140
- MPN: RZ06-05580100-R3G1
197.82€
Без налога: 163.49€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 207.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 218.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 235.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 45.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.49 кг |
| TI weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 479 шт. |
| Gross weight | 1.09 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Producer product name | Raiju V3 Pro for PS5 & PC |
| Producer product family | Gaming Controller |
| Поддерживаемые игровые платформы | PlayStation 5 oder PC (ab Windows 11 64 Bit) |
| Цвет товара | Black |
| Особые свойства | Battery life: Up to 36 hours; 4 removable rear mouse click buttons & 2 claw grip bumpers; Symmetrically arranged TMR analog sticks with replaceable caps |