Razer Gaming Controller | Raiju V3 Pro for PS5 & PC | Black
- Preces kods: 482038
- EAN: 8887910082140
- MPN: RZ06-05580100-R3G1
197.82€
Bez nodokļa: 163.49€
| Ražotājs | Razer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 207.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 235.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 479 pcs |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Producer product name | Raiju V3 Pro for PS5 & PC |
| Producer product family | Gaming Controller |
| Atbalstītās spēļu platformas | PlayStation 5 oder PC (ab Windows 11 64 Bit) |
| Produkta krāsa | Black |
| Īpašās funkcijas | Battery life: Up to 36 hours; 4 removable rear mouse click buttons & 2 claw grip bumpers; Symmetrically arranged TMR analog sticks with replaceable caps |