Razer Gigantus V2 Large Mouse Pad | Counter-Strike 2 Edition
- Код товара: 484538
- EAN: 8887910063606
- MPN: RZ02-03333300-R3M1
49.44€
Без налога: 40.86€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 900 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.17 кг |
| Наименование продукта | Gigantus V2 Large Mouse Pad |
| RGB светодиоды | No |
| Цвет | Counter-Strike 2 Edition |