Muse | Headphones | M-298 SBL | ANC
- Preces kods: 487451
- EAN: 3700460209940
- MPN: M-298 SBL
63.92€
Bez nodokļa: 52.83€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 212.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 110.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 176 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Citas funkcijas | Adjustable headband for maximum comfort; Music playback time: Up to 66 hours; Charging time: 2 hours; Hands-Free |
| Producer product name | M-298 SBL |
| Producer product family | Headphones |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| ANC | Yes |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Galviņas izmēri | 40 mm |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Krāsa | Black/Silver |
| Mikrofona jutīgums | 116 dB ±3 dB |