Navitel | Advanced smart dashcam | RS984 GPS | GPS | Wi-Fi
- Код товара: 489005
- EAN: 8594181746113
- MPN: RS984 GPS
144.97€
Без налога: 119.81€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 95.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 53.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 896 шт. |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product family | Advanced smart dashcam |
| Screen size | 3 дюйм |
| Producer product name | RS984 GPS |
| Другие особенности | Loop recording; Overwrite protection; Auto-Start; Digital speedometer; G-sensor; Motion detection; Parking mode; Sound recording; Manage via Navitel DVR Center |
| Приемник GPS | GPS |
| Wi-Fi | Yes |
| Емкость батареи | 500 мА·ч |