Navitel | Advanced smart dashcam | RS984 GPS | GPS | Wi-Fi
- Preces kods: 489005
- EAN: 8594181746113
- MPN: RS984 GPS
144.97€
Bez nodokļa: 119.81€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 53.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 896 pcs |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product family | Advanced smart dashcam |
| Screen size | 3 in |
| Producer product name | RS984 GPS |
| Citas funkcijas | Loop recording; Overwrite protection; Auto-Start; Digital speedometer; G-sensor; Motion detection; Parking mode; Sound recording; Manage via Navitel DVR Center |
| GPS uztvērējs | GPS |
| Wi-Fi | Yes |
| Baterijas performance | 500 mAh |