Muse | Headphones | M-298 SBR | ANC
- Код товара: 492687
- EAN: 3700460209957
- MPN: M-298 SBR
63.92€
Без налога: 52.83€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 205.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 368.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 92.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.46 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 401 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.70 кг |
| Net weight | 0.24 кг |
| Producer product name | M-298 SBR |
| Producer product family | Headphones |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Тип | Headphones |
| подавление шума | Active Noise Cancelling |
| ANC | Yes |
| Подключение устройства | Bluetooth |
| Bluetooth | Yes |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | Brown/Silver |
| Package content | Bluetooth Active Noise Cancelling Headphones; USB-C charging cable; Aux in cable (3.5mm); Carrying case |