Muse | Headphones | M-298 SBR | ANC
- Preces kods: 492687
- EAN: 3700460209957
- MPN: M-298 SBR
63.92€
Bez nodokļa: 52.83€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 368.00 g |
| Plastic (No PET) | 92.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 401 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Producer product name | M-298 SBR |
| Producer product family | Headphones |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Tips | Headphones |
| trokšņu slāpēšana | Active Noise Cancelling |
| ANC | Yes |
| Ierīces savienojamība | Bluetooth |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Bluetooth | Yes |
| Krāsa | Brown/Silver |
| Package content | Bluetooth Active Noise Cancelling Headphones; USB-C charging cable; Aux in cable (3.5mm); Carrying case |