Muse | Stereo Headphones | M-271 BO
- Код товара: 492688
- EAN: 3700460209896
- MPN: M-271 BO
19.46€
Без налога: 16.08€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 165.00 мм |
| Gross height (mm) | 228.00 мм |
| Gross width (mm) | 55.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 112.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 28.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 835 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.11 кг |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| Другие особенности | Hands-Free; Adjustable headband for maximum comfort; Music playback time: 65 hours at medium volume; Charging time: 5 hours; Built-in rechargeable battery (500mAH) |
| Producer product name | M-271 BO |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Цастота | 20-20k кГц |
| USB порт | USB-C charging port |
| Цвет | Red/Black |