Muse | Stereo Headphones | M-271 BO
- Preces kods: 492688
- EAN: 3700460209896
- MPN: M-271 BO
19.46€
Bez nodokļa: 16.08€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 228.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 112.00 g |
| Plastic (No PET) | 28.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 835 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Citas funkcijas | Hands-Free; Adjustable headband for maximum comfort; Music playback time: 65 hours at medium volume; Charging time: 5 hours; Built-in rechargeable battery (500mAH) |
| Producer product name | M-271 BO |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| USB pieslēgvieta | USB-C charging port |
| Krāsa | Red/Black |