MKE0-P | Simfer Electric pizza oven | 1100 W | Black
- Код товара: 493901
- EAN: 8683770129373
- MPN: MKE0-P Black
123.53€
Без налога: 102.09€
| Производитель | Simfer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TR |
| Мощность | 1100 Вт |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MKE0-P |
| Gross depth (mm) | 425 мм |
| Gross height (mm) | 265 мм |
| Gross width (mm) | 390 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1700 гр. |
| Plastic (No PET) | 300 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.15 кг |
| Volume (m3) | 0.04392375 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 7.35 кг |
| Net weight | 6.2 кг |
| Температура | 80-300 °C |
| Другие особенности | Easily removable pizza stone (33 cm); Aluminum foil glass wool insulation; Light indicator |
| Producer product family | Electric pizza oven |
| Подогрев сверху и снизу | Yes |
| Тип управления | Mechanical |
| Таймер | 30 мин |
| Тип духовки | Electric |
| Вертел | No |