MKE0-P | Simfer Electric pizza oven | 1100 W | Black
- Preces kods: 493901
- EAN: 8683770129373
- MPN: MKE0-P Black
123.53€
Bez nodokļa: 102.09€
| Ražotājs | Simfer |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TR |
| Jauda | 1100 W |
| Producer product name | MKE0-P |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 265 mm |
| Gross width (mm) | 390 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700 g |
| Plastic (No PET) | 300 g |
| Tare weight (kg) | 1.15 kg |
| Volume (m3) | 0.04392375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 7.35 kg |
| Net weight | 6.2 kg |
| Temperatūra | 80-300 °C |
| Citas funkcijas | Easily removable pizza stone (33 cm); Aluminum foil glass wool insulation; Light indicator |
| Producer product family | Electric pizza oven |
| Augšējā un apakšējā sildīšana | Yes |
| Taimeris | 30 min |
| Kontroles tips | Mechanical |
| Krāsns tips | Electric |
| Rotisserie | No |