Muse MT-109 WTO Turntable Stereo System | Muse
- Код товара: 494743
- EAN: 3700460209988
- MPN: MT-109 WTO
141.99€
Без налога: 117.35€
| Производитель | Muse |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TH |
| Gross depth (mm) | 486.00 мм |
| Gross height (mm) | 443.00 мм |
| Gross width (mm) | 206.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.63 кг |
| Net weight | 4.63 кг |