Muse MT-109 WTO Turntable Stereo System | Muse
- Preces kods: 494743
- EAN: 3700460209988
- MPN: MT-109 WTO
141.99€
Bez nodokļa: 117.35€
| Ražotājs | Muse |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TH |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 443.00 mm |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.63 kg |
| Net weight | 4.63 kg |