Natec | Microphone | NMI-2253 | Noise reduction
- Код товара: 495846
- EAN: 5901969445688
- MPN: NMI-2253
22.68€
Без налога: 18.74€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 123.00 мм |
| Gross height (mm) | 32.00 мм |
| Gross width (mm) | 83.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5289 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Тип коннектора | Wireless |
| Другие особенности | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters; The 40 mAh battery ensures that the microphone lasts longer - up to 4 hours from taking the equipment out of the case until it is fully discharged. The case itself has a capacity of 200 mAh; Built-in ENC(Environmental Noise Cancelation) function - a system that cancels out the noise heard in the background. |
| Producer product name | NMI-2253 |
| Producer product family | Microphone |
| подавление шума | Environmental Noise Cancelation |
| Чувствительность микрофона | -38 дБ |
| Подключение устройства | Wireless |
| USB порт | USB-C |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Совместимые операционные системы | Android, PC |
| Talk time (single charge) | 4 ч |
| Подавление шума | Yes |
| Цастота | 20-20k кГц |