Natec | Microphone | NMI-2253 | Noise reduction
- Preces kods: 495846
- EAN: 5901969445688
- MPN: NMI-2253
22.68€
Bez nodokļa: 18.74€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5289 pcs |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Konektora veids | Wireless |
| Citas funkcijas | The easy-to-use transmitter-receiver design, operating in the 2.4 GHz band, will take care of the stability of sound transmission at a distance of up to 30 meters; The 40 mAh battery ensures that the microphone lasts longer - up to 4 hours from taking the equipment out of the case until it is fully discharged. The case itself has a capacity of 200 mAh; Built-in ENC(Environmental Noise Cancelation) function - a system that cancels out the noise heard in the background. |
| Producer product name | NMI-2253 |
| Producer product family | Microphone |
| trokšņu slāpēšana | Environmental Noise Cancelation |
| Mikrofona jutīgums | -38 dB |
| Ierīces savienojamība | Wireless |
| USB pieslēgvieta | USB-C |
| Frekvence | 20-20k kHz |
| Krāsa | Black |
| Saderīgās operētājsistēmas | Android, PC |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Talk time (single charge) | 4 h |
| Skaņas samazināšana | Yes |