Natec Ribera USB Charger, 1xUSB-A, 1x USB-C, 20 W | NUC-2062
- Код товара: 495848
- EAN: 5901969443110
- MPN: NUC-2062
9.43€
Без налога: 7.79€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 133.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 72.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 19.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4511 шт. |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | NUC-2062 |
| Producer product family | Ribera USB Charger, 1xUSB-A, 1x USB-C, 20 W |
| Цвет товара | Black |