Natec Ribera USB Charger, 1xUSB-A, 1x USB-C, 20 W | NUC-2062
- Preces kods: 495848
- EAN: 5901969443110
- MPN: NUC-2062
9.43€
Bez nodokļa: 7.79€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 19.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4511 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | NUC-2062 |
| Producer product family | Ribera USB Charger, 1xUSB-A, 1x USB-C, 20 W |
| Produkta krāsa | Black |