Natec Ribera USB Charger, 1x USB-A + 3x USB-C | NUC-2234
- Код товара: 495852
- EAN: 5901969445497
- MPN: NUC-2234
30.98€
Без налога: 25.60€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 122.00 мм |
| Gross height (mm) | 45.00 мм |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 52.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2518 шт. |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | NUC-2234 |
| Producer product family | Ribera USB Charger, 1x USB-A + 3x USB-C |
| Цвет товара | Black |