Natec Ribera USB Charger, 1x USB-A + 3x USB-C | NUC-2234
- Preces kods: 495852
- EAN: 5901969445497
- MPN: NUC-2234
30.98€
Bez nodokļa: 25.60€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 52.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2518 pcs |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | NUC-2234 |
| Producer product family | Ribera USB Charger, 1x USB-A + 3x USB-C |
| Produkta krāsa | Black |