Philips Hue Play wall washer, white, EU/UK | Colored and white light (RBGW)
- Код товара: 495952
- EAN: 8720169339651
- MPN: 8720169339651
169.58€
Без налога: 140.15€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 141.00 мм |
| Gross width (mm) | 145.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 235 гр. |
| Plastic (No PET) | 59 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.29 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 457 шт. |
| Gross weight | 1.15 кг |
| Net weight | 0.85 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Play wall washer, white, EU/UK |
| Life time | 25000 ч |
| Температура цвета | 2000-6500 К |
| Цвет света | Colored and white light (RBGW) |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 141 мм |
| Световой поток | 1035 лм |
| Класс защиты | IP20 |