Philips Hue Play wall washer, white, EU/UK | Colored and white light (RBGW)
- Preces kods: 495952
- EAN: 8720169339651
- MPN: 8720169339651
169.58€
Bez nodokļa: 140.15€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 235 g |
| Plastic (No PET) | 59 g |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 457 pcs |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 0.85 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Play wall washer, white, EU/UK |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Krāsu temperatūra | 2000-6500 K |
| Gaismas krāsa | Colored and white light (RBGW) |
| Platums | 145 mm |
| Augstums | 141 mm |
| Gaismas plūsma | 1035 lm |
| Aizsardzības klase | IP20 |