Philips Hue Flux light strip, 3 m | 12 W
- Код товара: 495961
- EAN: 8721103087812
- MPN: 8721103087812
59.34€
Без налога: 49.04€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 96.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 246 гр. |
| Plastic (No PET) | 62 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.31 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 408 шт. |
| Gross weight | 0.74 кг |
| Net weight | 0.43 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Flux light strip, 3 m |
| Life time | 25000 ч |
| Температура цвета | 6500 К |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Мощность | 12 Вт |
| Световой поток | 1200 лм |