Philips Hue Flux light strip, 3 m | 12 W
- Preces kods: 495961
- EAN: 8721103087812
- MPN: 8721103087812
59.34€
Bez nodokļa: 49.04€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 246 g |
| Plastic (No PET) | 62 g |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 408 pcs |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Flux light strip, 3 m |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Krāsu temperatūra | 6500 K |
| Barošanas spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības klase | IP20 |
| Jauda | 12 W |
| Gaismas plūsma | 1200 lm |