Philips Hue Flux strip light 6m EU | 16 W
- Код товара: 495963
- EAN: 8721103088116
- MPN: 8721103088116
101.75€
Без налога: 84.09€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 96.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 210.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 250 гр. |
| Plastic (No PET) | 63 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.31 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 408 шт. |
| Gross weight | 0.98 кг |
| Net weight | 0.67 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Flux strip light 6m EU |
| Life time | 25000 ч |
| Мощность | 16 Вт |
| Особые свойства | Customizable scenes and effects; Chromasync precision color blending |
| Световой поток | 1600 лм |
| Класс защиты | IP20 |