Philips Hue Flux strip light 6m EU | 16 W
- Preces kods: 495963
- EAN: 8721103088116
- MPN: 8721103088116
101.75€
Bez nodokļa: 84.09€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 63 g |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 408 pcs |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Net weight | 0.67 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Flux strip light 6m EU |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Jauda | 16 W |
| Īpašās funkcijas | Customizable scenes and effects; Chromasync precision color blending |
| Gaismas plūsma | 1600 lm |
| Aizsardzības klase | IP20 |