Philips Hue Flux ultra-bright LED light strip 10 m | 29 W
- Код товара: 495967
- EAN: 8721103088512
- MPN: 8721103088512
211.97€
Без налога: 175.18€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 96.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 296.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 74.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.37 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 313 шт. |
| Gross weight | 1.40 кг |
| Net weight | 1.03 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Flux ultra-bright LED light strip 10 m |
| Life time | 25000 ч |
| Мощность | 29 Вт |
| Особые свойства | Customizable scenes and effects; Chromasync precision color blending; Ultra bright, true white light |
| Световой поток | 2900 лм |
| Класс защиты | IP20 |