Philips Hue Neon Lightstrip for outdoor use, 10 m | 30 W | Bluetooth, Zigbee
- Код товара: 495973
- EAN: 8721103088857
- MPN: 8721103088857
296.76€
Без налога: 245.26€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 347.00 мм |
| Gross width (mm) | 355.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 528.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 132.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.66 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 112 шт. |
| Gross weight | 3.05 кг |
| Net weight | 2.39 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Neon Lightstrip for outdoor use, 10 m |
| Life time | 25000 ч |
| Ширина | 355 мм |
| Мощность | 30 Вт |
| Высота | 347 мм |
| Световой поток | 1100 лм |
| Поддерживаемые сетевые протоколы | Bluetooth, Zigbee |
| Класс защиты | IP67 |